Genel 06 AĞUSTOS 2010 / 08:51

Millenicom büyüme hedefliyor

Beş yüz yeni iş ortağı ile üç bin kişinin istihdam edilmesi bekleniyor.

Beş yüz yeni iş ortağı ile üç bin kişinin istihdam edilmesi bekleniyor.


Telekomünikasyon hizmetleri alanında faaliyet gösteren Millenicom Türkiye, büyümek istiyor. Millenicom'dan gelen rakamlara göre, halen 2 milyon bireysel kullanıcı ve 55 bin şirkete hizmet veren Millenicom, iş ortaklarını çoğaltmak istiyor.

Büyümeyle birlikte, 2011 yılının sonuna dek, önümüzdeki bir buçuk yıl içinde Türkiye çapında beş yüz yeni iş ortaklığı oluşturarak 3 bin kişiye yeni istihdam olanağının yaratılması hedefleniyor.

Millenicom öncelikli olarak Adana, Ankara, Balıkesir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Malatya, Manisa, Samsun ve Trabzon'da iş ortakları edinmeyi hedefliyor. İş ortaklarının en yüksek geliri elde etmeleri için beraber yürüyen iki aşamalı gelir modeli kullanılacağı belirtiliyor.

Birinci aşamada iş ortakları kazandırdıkları her yeni abone için belirli bir gelir sağlarken, ikinci aşamada bu abonelerin görüşme tutarları üzerinden komisyon elde ediyor. Böylece Millenicom İş Ortakları kesintisiz kazanç sağlaması hedefleniyor.

Telekom sektörünün önemli fırsatlar sunduğuna dikkat çeken Millenicom Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Serdar Tarhan, "Telekom sektöründeki fırsatları değerlendirmeyi hedefleyen yeni iş ortaklarıyla birlikte çalışmaya hazırlanıyoruz. 1,5 yıllık geniş kapsamlı bir planımız var. 2011 yılı sonuna dek 500 yeni iş ortaklığı gerçekleştirerek ülke genelindeki iş ortağı sayımızı 850'ye çıkartacağız" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun