Genel 16 NİSAN 2010 / 06:50

MicroStrategy World 2010 için geri sayım sürüyor

MicroStrategy World 2010 bu yıl 05-08 Temmuz tarihlerinde Cannes'da gerçekleştirilecek.

MicroStrategy World 2010 bu yıl 05-08 Temmuz tarihlerinde Cannes'da gerçekleştirilecek.


Yazılım üreticisi MicroStrategy'nin her yıl düzenlediği ve Türkiye'deki tek çözüm ortağı OBASE başta olmak üzere birçok katılımcının yer aldığı, her yıl dünyanın birçok ülkesinden iş zekası profesyonelinin son teknolojileri takip ettiği MicroStrategy World 2010, 05-08 Temmuz tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleştiriliyor.

Etkinlikte, MicroStrategy ve İş Zekası ile ilgili son teknolojik gelişmelerin yanı sıra, çeşitli sektörlerden lider kuruluşların deneyimlerini dinleme fırsatı bulacak katılımcılar, iş zekası uygulamaları ile neler yapabileceklerini öğrenecekler.

MicroStrategy'nin Türkiye'deki tek çözüm ortağı olan ve bilgi yönetimi konusunda faaliyet gösteren yazılım ve danışmanlık şirketi OBASE'in Genel Müdürü Bülent Dal, iş zekasıyla ilgili: "iş zekası ürünleri ile projeyi geliştirme, hayata geçirme, hayata geçirdikten sonra yönetme ve bakım maliyetlerini sürdürebilmek için gereken iş zekası mimarı, yöneticisi ve rapor tasarlayıcısı vb. personel kaynağı ihtiyacı ve maliyetlerini hesaplamak büyük önem kazanmaktadır. Bu doğrultuda, şirketlerin operasyonel verilerini stratejik karar ve aksiyon elde edebilecekleri stratejik bilgiye dönüştürmelerine yönelik çözümler sağlayan MicroStrategy İş Zekası Platformu; şirketlerin tüm raporlama ve gelişmiş analitik ihtiyaçlarını kullanıcılara web, kablosuz erişim ve ses teknolojileriyle sunabilen profesyonel çözümleri kapsamaktadır. Dünya'da ve Türkiye'deki binlerce mutlu müşteri, 500'ü aşkın teknoloji ve entegrasyon iş ortağı ile MicroStrategy, iş zekası alanında en iyi ve kapsamlı çözümleri sunmaktadır. MicroStrategy'nin Türkiye'deki tek çözüm ortağı olarak veri ambarı, veri entegrasyonu ve karar destek sistemleri konusundaki uzmanlığımızla, analitik karar süreçlerine yönelik kurumsal gereksinimleri, dünyanın en iyi iş zekası platformuna sahip olduğu kabul edilen MicroStrategy İş Zekası Ürün Ailesiyle müşterilerimizle paylaşıyoruz" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun