Genel 11 MAYIS 2010 / 06:09

MicroStrategy'nin interaktif analiz ve raporları iPad'de

iPad kullanıcıları MicroStrategy'nin sunduğu mobil iş zekası çözümleri ile analiz ve raporlara istedikleri yerden ulaşabiliyorlar.

iPad kullanıcıları MicroStrategy'nin sunduğu mobil iş zekası çözümleri ile analiz ve raporlara istedikleri yerden ulaşabiliyorlar.


MicroStrategy ve Apple iPad ile mobil iş zekası kullanıcıları önemli bilgilere her zaman her yerden ulaşabiliyorlar. MicroStrategy raporlama platformunun kullanımı kolay web arayüzü, kullanıcıların verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmış. Kullanıcılar iPad'in dokunmatik ekranlarında MicroStrategy'in rapor, analiz, sıralama, pivot, filtreleme fonksiyonlarını rahatça kullanabiliyor ve rapor detaylarını indirebiliyorlar. MicroStrategy rapor ve analizleri iPad üzerinde yeniden formatlanmadan, masa üstünde olduğu gibi görüntülenebiliyor. Ayrıca, MicroStragety platformunun güvenlik modeli ve ileri seviye kişiselleştirme özellikleri sayesinde verilerin sadece izinli kullanıcılar tarafından ulaşılabilir olması sağlanabiliyor.

Şunu hatırlatalım ki MicroStrategy mobil iş zekası çözümleri Apple iPad'in yanı sıra, Apple iPhone, Blacberry, Amazon Kindle DX için de sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun