Genel 12 KASIM 2008 / 10:00

Microsoft, Windows Mobile 6.1 POP ve IMAP giden posta yamasını çıkardı

Windows Mobile 6.1 ile birlikte Microsoft yeni bir özellik eklemesi yapıyor.

Windows Mobile 6.1 ile birlikte Microsoft yeni bir özellik eklemesi yapıyor.


Windows Mobile 6.1 POP ve IMAP giden posta özelliği, mobil operatörlere, kullanıcı ön tanımlı SMTP sunucusunu kullandığında gönderilemeyen e-posta mesajları oluşunca devreye girecek alternatif bir SMTP sunucusu (Giden Posta Sunucusu) oluşturma olanağı sunuyordu. Ancak mobil operatör başka bir SMTP sunucusu adı belirtmiyorsa ve Windows Mobile 6.1 tabanlı cihaz bir sunucuya bağlanamıyorsa, e-posta hesabı bozuluyor ve e-posta mesajı gönderilemiyordu. İşte Microsoft'un piyasaya sunduğu yeni yama bu problemi gideriyor. E-posta hesabını düzelterek Windows Mobile cihazınızdan tekrar e-posta göndermenize ve almanıza olanak sağlıyor.


Windows Mobile 6.1 POP ve IMAP giden posta yaması Microsoft'un sitesinden yüklenebiliyor. Peşinden de ActiveSync bağlantılı bir PC'den mobil cihaza yüklemesi yapılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun