Genel 19 NİSAN 2010 / 08:24

MersaSistem kasalara ‘Yama' yapıyor

Kasa, soğutucu ve güç kaynağı üretimi yapan Yama, MersaSistem ile Türkiye'de.

Kasa, soğutucu ve güç kaynağı üretimi yapan Yama, MersaSistem ile Türkiye'de.


Bilişim dünyasının bazı markalarının Türkiye dağıtıcılığını yürüten Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden MesaSistem, Yama marka bilgisayar kasalarını tüketicilerin beğenisine sundu.

Masaüstü bilgisayar kullanıcılarının keyfini arttırmayı amaçlayarak, renkli ve karizmatik kasalar tasarlayan Yama, farklı tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Yama kasalar, giriş seviyesindeki ürün gamındaki 40-50 dolarlık fiyatıyla tüketicilere sunulacak. Gerçek 250 watt'dan 500 watt'a PSU seçeneği, USB 2.0 arabirimi, 0,5 milim ya da 0,6 milim çelik saç seçenekleriyle de geniş bir kitleye hitap eden Yama marka kasalar, ev ve ofislere farklı bir görünüm katmasının yanı sıra sessizlik de vaat ediyor. CPU ve Grafik kartları gibi sistemdeki önemli bileşenlere yüksek termal verim sağlaması için uygun havalandırma sistemine sahip olan Yama kasalar, dayanıklılığı ile olabilecek hasarların önüne geçmeyi hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun