Genel 08 EKİM 2009 / 06:36

Merpa Bilgi İşlem’den yolculara özel mini PC

Funtora markası ile fuarda tanıtılan yeni ürün, otobüs yolculuğu esnasında kullanılan, yolculara özel mini bir araç PC’si.

Funtora markası ile fuarda tanıtılan yeni ürün, otobüs yolculuğu esnasında kullanılan, yolculara özel mini bir araç PC’si.


Donanım tedarikçisi olarak faaliyet gösteren ve Via, Epia, Jetway, Morex ve Abontouch markalarının Türkiye dağıtıcısı olan Merpa Bilgi İşlem, CeBIT Bilişim Eurasia 2009’da mevcut ürün gamı ve ilk kez sergilediği yeni bir ürününü tanıtıyor. Funtora markası ile fuarda tanıtılan yeni ürün, otobüs yolculuğu esnasında kullanılan, yolculara özel mini bir araç PC’si. Merpa Müşteri Temsilcisi Cihan Demir, otobüs koltukları arkasına yerleştirilen PC’nin yolcuya özel bir ortam sunduğunu belirterek, “Otobüs yolculuğu sırasında insanlar sunucuda kayıtlı olan müzikleri dinleyebiliyorlar, izleyebiliyorlar, bu süre zarfında mola verebiliyorlar. USB girişi olan cihaz sayesinde de kendi yanlarındaki içerikleri tamamen dokunmatik olan ekranlar üzerinden izleyebiliyorlar” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun