Genel 04 MART 2010 / 09:18

Medya dosyalarınızı NMH410 ile paylaşın

Linksys'in ağa bağlı depolama sunucusu çözümü NMH410, 10 Mart'ta Türkiye pazarına sunulacak.

Linksys'in ağa bağlı depolama sunucusu çözümü NMH410, 10 Mart'ta Türkiye pazarına sunulacak.


Ağ ve web tabanlı arayüzü sayesinde tüm medya dosyalarına güvenli bir şekilde erişebilmek üzere tasarlanmış tasarlanan Linksys NMH410 piyasaya sürüldü. Yüksek performanslı olarak çoklu yayına izin veren yapısıyla bir bilgisayardan film izlenirken, diğerinden müzik dinlemeye olanak tanıyan NMH410, akıllı veri toplama özelliğine de sahip. Bu özellik sayesinde NMH410 ağa bağlı tüm ‘Tak ve çalıştır' aygıtlardaki dosya türlerini tanıyarak medya dosyalarınızı organize etmenizi sağlıyor. NMH410'ın 1 TB'lik sabit disk ile gelen hafıza kapasitesi ek sabit disk yuvası ve USB bağlantıları sayesinde artırılabiliyor. Hafıza kapasitesini artırmak için ayrı bir sabit disk yuvasına da sahip olan cihaz üzerindeki 2 adet USB girişi üzerinden harici ve flash disklerinizi bağlamanıza imkan veriyor. NMH410 üzerinde ayrıca dijital kamera ile çekilen fotoğraf ve videoları paylaşmak için CF, MD, MS, SD, SDHC, XD, ve MMC formatlarını destekleyen kart okuyucu bulunuyor.

NMH410'un üzerindeki ethernet bağlantısı daha hızlı veri transferi için 10/100/1000 Gigabit hız desteği sunuyor. Tasarımıyla da dikkat çeken cihaz, ön bölümünde yer alan renkli LCD ekranı üzerinden video, müzik ve resim dosyaları hakkında bilgileri görüntülüyor. Manuel ve otomatik yedekleme için bütünleşik yedekleme yazılımı ile gelen NMH410 üzerinde yer alan ‘easy backup' tuşu sayesinde dosyalarınızı kolaylıkla yedekleyebiliyorsunuz.

Linksys NMH4 10 Mart 2010 itibariyle Türkiye'de de satışa sunulacak. Ürünün piyasaya çıkış fiyatı KDV hariç 349 dolar olarak belirdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun