Genel 31 TEMMUZ 2009 / 11:29

Media Markt 30 yaşında

Media Markt, 30. kuruluş yıldönümünü dün akşam gerçekleştirdiği özel gecede kutladı.

Media Markt, 30. kuruluş yıldönümünü dün akşam gerçekleştirdiği özel gecede kutladı.


Media Markt, 30. kuruluş yıldönümünü gerçekleştirdiği özel gecede kutladı. Gecede bir konuşma yapan Media Markt Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, “Yeni bir mağazacılık anlayışını ve iş modelini ortaya koyan Media Markt, 30 yılı geride bıraktı. Bu yenilikçi iş modeli Media Markt’ın güçlenerek bugünlere gelmesini sağladı. İş modelimizin temelinde müşteri ve müşteriye odaklılık var” dedi. Ürünleri en düşük fiyatlarla tüketiciye sunduklarını ifade eden Topatan, Media Markt’ın günümüzde 14 ülkede toplam 558 mağazaya sahip olduğunu ve müşterisine ortalama 45 bin ürün çeşidiyle hizmet verdiğini kaydetti.


İki yeni mağaza


Media Markt’ın 30 yıllık kuruluş ve Avrupa’da yaygınlaşma sürecini anlatan Topatan, markanın Eylül 2007 itibariyle Türkiye pazarına girdiğini ve pazarda öncü olduğunu kaydetti. İlk mağazasını İstanbul Ümraniye’de açan Media Markt, daha sonra sırasıyla Eskişehir, Mersin, İstanbul Beylikdüzü’nün yanı sıra Ankara’da iki mağazayı hayata geçirdi. Media Markt, 6 Ağustos’ta Merter ve Güneşli’de iki yeni mağazayı hayata geçirmeye hazırlanıyor. Topatan bundan sonra yeni mağazaların yolda olduğunu ifade etti.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun