Genel 27 MAYIS 2010 / 06:51

McAfee Trust Digital'ı satın alıyor

Bu anlaşmayla, Trust Digital'ın mobil güvenlik çözümleri ve McAfee hizmetleri bütünleşecek.

Bu anlaşmayla, Trust Digital'ın mobil güvenlik çözümleri ve McAfee hizmetleri bütünleşecek.


Güvenliği şirketi McAfee, Salı günü yaptığı açıklamada mobil güvenlik hizmeti veren ve kurumları hedefleyen iş yazılımları sağlayıcısı Trust Digital'ı satın alacağını duyurdu.

İki şirket henüz anlaşmanın şartları konusunda ve Trust Digital çalışanların McAfee'ye geçip geçmeyeceği konusunda bilgi vermedi.

Yaklaşık 180 milyon mobil cihaz, McAfee mobil güvenlik çözümünü kullanıyor. Trust Digital yazılımı ise iPhone, Android, Web, Windows Mobile ve Symbian işletim sistemi kullanan bir dizi mobil cihazda kullanılıyor.

Bu birleşmeyle McAfee, kendi hizmetleriyle Trust Digital'ın kurum ve kuruluşlara sağladığı mobil güvenlik çözümlerini bütünleştirerek çözüm yelpazesini genişletmeyi planlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun