Genel 09 NİSAN 2010 / 12:36

MBIS 10 yaşında

Sait Halim Paşa Yalısı'nda MBIS'in müşteri ve iş ortaklarının bir araya geldiği etkinlikte, MBIS 10. kuruluş yılını kutladı.

Sait Halim Paşa Yalısı'nda MBIS'in müşteri ve iş ortaklarının bir araya geldiği etkinlikte, MBIS 10. kuruluş yılını kutladı.


İş yazılımı uygulama şirketlerinden ve SAP'nin Gold Partner'ı MBIS, 8 Nisan 2010 Perşembe günü İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenen törenle 10. kuruluş yılını kutladı. Etkinlikte MBIS'i 10. yılına taşıyan ve bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmaların sahibi ve destekçisi MBIS müşterileri, iş ortaklarıyla bir araya geldi.

MBIS'in 10. yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğin açılışında bir konuşma yapan MBIS Genel Müdürü Murat Tekmil, "Bundan tam 10 yıl önce, SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım çözümleri hizmetleri vermek üzere beş SAP danışmanının girişimcilik ruhuyla kurduğu MBIS'i, Türkiye'nin sayılı yazılım uygulama şirketlerinden biri haline getirdiğimiz için çok memnunuz. MBIS artık sadece Türkiye'de değil yurtdışında birçok ülkede yazılım uygulamaları yapan, farklı sektörlerde uzmanlaşmış bir kuruluştur" dedi.

MBIS, bugüne kadar aralarında madencilik, gıda, otomotiv, makine imalat, metal, ilaç, kimya, sağlık, çimento gibi farklı sektörlerden 120 şirkete 160 yazılım uygulaması gerçekleştirdi. Ayrıca şirket, 2008 yılında SAP'ye Türkiye'de en fazla müşteri kazandıran Kanal İş Ortağı oldu.