Genel 20 NİSAN 2011 / 17:47

Maxell’den beyninizi tokatlayan kulaklık

Maxell’in Vibrabone serisi yeni kulaklıkları titreşim özelliğiyle kulaklarınızı bas ile dolduracak. Hem de hiç rahatsız etmeden...Maxell, Vibrabone HP-VBC40 adlı kulak içi kulaklıkla, standart stereo sürücüleri titreşimli bir teknolojiyle donatıyor.

Bu sayede kulaklık bas efektlerini orta kulağınıza doğru rahatça gönderebiliyor. Aynı zamanda çift taraflı kontrol sistemi sayesinde bas gücünü istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

[caption id="attachment_24050" align="alignnone" width="455" caption="Bu kulaklıklar bas sesleri titreyerek güçlendiriyor"][/caption]

Nisan sonunda; siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleriyle Japonya’da piyasaya çıkması beklenen ürünün fiyatının ise yaklaşık olarak 50 dolar olacağı belirtiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun