Genel 18 ŞUBAT 2009 / 08:17

Masaüstünde yüksek grafik performansı isteyenlere

Intel’in yeni masaüstü işlemcisi Core i7 ile donatılan Casper Neo dijital içerik üretimi ile uğraşan profesyoneller ve oyuncuların ilgisini çekecek konfigürasyona sahip.

Intel’in yeni masaüstü işlemcisi Core i7 ile donatılan Casper Neo dijital içerik üretimi ile uğraşan profesyoneller ve oyuncuların ilgisini çekecek konfigürasyona sahip.


İşlemci hızı 2.66 Ghz olan Casper Neo eş zamanlı olarak birkaç uygulama çalıştırabiliyor. Bilgisayarın 1 GB GDDR3 256 bit HD4830 Ekran Kartı Crysis, Far Cry 2 ve World of Warcraft gibi oyunların sorunsuz çalıştırılabilmesini sağlıyor. 6GB DDR3–1333 bellekli Neo’da günümüz ihtiyaçlarına uygun olarak 1 TB kapasiteli sabit diske yer verilmiş. Casper Neo’da işlemci, ekran kartı ve anakart soğutması birbirinden bağımsız olarak konumlandırılmış. Üzerinde Blu-ray okuyucu ile gelen Casper Neo’da bulunan HDMI bağlantısı HD görüntülerin büyük ekran bir televizyona aktarılıp Tam HD (1080p) çözünürlükte izlenmesini mümkün kılıyor. Casper Neo’ya 22 inç (55,8 cm) geniş ekranlı bir LCD monitör eşlik ediyor. Casper Neo’nun satış fiyatı 1999 dolar + KDV olarak belirlenmiş.

www.casper.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun