Genel 24 ARALIK 2008 / 12:11

Masaüstü ve sunucu yazılımlarını tek panelden yönetin

ESET masaüstü ve sunucu yazılımlarının tek bir panelden merkezi yönetimini sağlayan ESET Remote Administrator 3.0’ı piyasaya sürdü.

ESET masaüstü ve sunucu yazılımlarının tek bir panelden merkezi yönetimini sağlayan ESET Remote Administrator 3.0’ı piyasaya sürdü.


ESET Remote Administrator 3.0, daha kolay politika tanımlamaları kullanılmasını sağlayan Active Directory ile olan entegrasyonu önemli ölçüde arttırıyor. ESET Remote Administrator’ın yazılım dağıtımı için uyarlanmış merkezi yönetim konsolu toplam maliyeti büyük ölçüde azaltıyor. Remote Administrator ayrıca BT Yöneticilerinin tüm ESET çözümlerini bir yerden kontrol etmelerini ve tehditlere, günlüklere, imza güncelleme veri tabanına zamanında müdahale etmelerini sağlıyor.   ESET Remote Administrator 3.0 tüm ESET NOD32 Antivirus ya da ESET Smart Security Business Edition kullanıcıları için indirilebilir durumda. Ürünü indirmek için http://www.eset.com/products/remote_administrator.php adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun