Genel 25 EYLÜL 2008 / 09:25

Marketingist açıldı

Marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilere kapılarını açtı.

Marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilere kapılarını açtı.

Fuarı düzenleyen Tifaş Ticari İhtisas Fuarları A.Ş.’nin Genel Müdürü M. Serhad Öktem yaptığı açılış konuşmasında, “Hepimiz günümüz rekabet koşullarında sadece iyi olmanın yetmediğini, pazarlamanın disiplinli bir süreç ve “Büyümeye odaklanmak” olduğunu ve bu büyümenin mutlaka çok iyi planlanması gerektiğini biliyor ve gerekli tedbirleri öngörülerimiz çerçevesinde almaya ve farklılaşmaya çalışıyoruz. “marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı” ile pazarlama dünyasındaki en yaratıcı, en yenilikçi ve en teknolojik ürün, hizmet ve çözümlerini iş dünyasının profesyonellerine sunmaktayız” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun