Genel 24 MART 2010 / 15:53

markafoni 11 Milyon TL yatırım aldı

markafoni, Klaus Hommels'in de aralarında bulunduğu yabancı bir yatırım grubundan 11 milyon TL'lik yatırım aldı.

markafoni, Klaus Hommels'in de aralarında bulunduğu yabancı bir yatırım grubundan 11 milyon TL'lik yatırım aldı.


Türkiye'de bugüne kadarki en büyük e-ticaret yatırımını aldığı iddia edilen markafoni, ürün çeşitliliğini, lojistik servislerinin hızını ve müşteri memnuniyetini daha da artırmaya yönelik çalışmalarına ivme kazandırdı. TechCrunch'ın Avrupa'nın en iyi 100 teknoloji şirketi listesinde yer almasının ardından gelen bu yatırımla markafoni, özel alışveriş ayrıcalığını daha fazla alışveriş severe sunmayı ve hem pazarı hem de pazar payını büyütmeyi hedefliyor.

markafoni Kurucu Ortağı Sina Afra, konu hakkındaki görüşlerini şöyle dile getirdi: "Bugün geldiğimiz noktada aldığımız 11 milyon TL'lik yatırım markafoni'nin hedeflerine ulaşmasında büyük bir önem taşıyor. Bu yatırımla Türkiye'de bulunmayan ürünleri üyelerimize sunarak ürün yelpazemizi genişleteceğiz. Müşteri ve lojistik servislerimizin de kalitesini artırarak 7 gün olan teslimat süremizi daha da kısaltmaya yönelik çalışmalarımıza hız kazandıracağız. Yaşanan bu gelişme, markafoni'nin bir internet şirketi olmaktan sıyrıldığının ve "moda ve yaşam tarzı" sunan özel bir kulüp haline geldiğinin en açık göstergesidir."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun