Genel 06 MART 2009 / 12:59

Makelsan’dan dünya atılımı

CeBIT’te H12 B44 nolu standda yer alan Makelsan, bir çok yeni ortaklığa imza attı.

CeBIT’te H12 B44 nolu standda yer alan Makelsan, bir çok yeni ortaklığa imza attı.


Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK) alanında faaliyet gösteren Makelsan, 10 yıllık CeBIT Bilişim Eurasia katılımcısı. Hannover’de düzenlenen CeBIT’e ilk kez katıldıklarını belirten Makelsan Genel Müdürü Hasan Soylu, “Burası bizim için en önemli iki fuardan biri. İstanbul da uluslararası bir fuar, ancak burada daha çok yabancı şirketle temasta bulunma şansı yakaladık. Örnek vermem gerekirse İtalya, İngiltere, Portekiz, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Arjantin, Meksika, Fas, Nijerya ve Güney Afrika’dan şirket temsilcileriyle temasa geçtik” dedi.  


Dört yıldır geliştirdikleri "Challenger" adlı ürünü fuar kapsamında tanıttıklarını da ifade eden Soylu, sözlerini şöyle bitirdi: “Challenger üzerinde dört yıldır çalışıyoruz. Ürünü, Ar-Ge’sini bitirdikten sonra son bir buçuk yıl saha testlerine tabi tuttuk. Bu süre içinde hiç müşteri şikâyeti almayınca ürünün tanıtımının en uygun yapılacağı yer olarak CeBIT’i belirledik ve buradayız.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun