Genel 29 OCAK 2010 / 13:53

MAG için geri sayım başladı

Sony'nin heyecanla beklenen FPS oyunu MAG Şubat'ta Türkiye'ye geliyor.

Sony'nin heyecanla beklenen FPS oyunu MAG Şubat'ta Türkiye'ye geliyor.


Sony, geniş ve büyük bir dünya sunan çevrimiçi oyun platformu MAG'ı Şubat ayında PS3 sahipleriyle buluşturacağını açıkladı. MAG, oyuncuları hükümetlerin bazı işlerini özel askeri birliklere yaptırdığı bir dünyaya götürüyor. Birlikler hükümeti korurken, aynı zamanda kendi aralarında da stratejiye dayalı zorlu bir mücadele yaşıyor. 256 oyuncunun aynı anda çevrimiçi olarak aynı ortamda yer alabildiği bu dünyada, doğru taktikleri uygulamak ve takımına güvenmek gerekiyor.

PS3 sahipleri, MAG'ı sadece oyun olarak 149 TL'ye veya yanında gerçek zamanlı iletişim için Bluetooth kulaklıkla birlikte 199 TL'ye satın alabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun