Genel 17 ARALIK 2009 / 14:53

M-GEN'den Aralık'ta iki seminer

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi, Aralık ayında geleceğine bilinçli bir şekilde yön vermek isteyenleri "Gelecek Nasıl Planlanır?" seminerlerine, nesiller arası çatışma sorununu çözmek isteyenleri de "Çoklu Nesil Yönetimi" konulu seminer programlarına davet ediyor.

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi, Aralık ayında geleceğine bilinçli bir şekilde yön vermek isteyenleri "Gelecek Nasıl Planlanır?" seminerlerine, nesiller arası çatışma sorununu çözmek isteyenleri de "Çoklu Nesil Yönetimi" konulu seminer programlarına davet ediyor.


M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu ve Fütüristler Derneği (TFD) Başkanı Ufuk Tarhan tarafından verilecek "Gelecek Nasıl Planlanır" adlı seminerde katılımcıların "Gelecek nasıl gelecek? Gelecekte neler değerli olacak? Geleceğe nasıl hazırlanmalıyım? Para kazanmak, başarılı olmak için neler yapmalıyım?" soruları cevaplandırılacak.

Türkiye'de sadece M-GEN tarafından uygulanan ve bütün uygulama ve yayma hakları Ufuk Tarhan'a ait olan, 22 Aralık ve 26 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek seminerler üçer saat sürecek. 22 Aralık'taki eğitim tamamen uygulamalı olacak, katılımcılar diledikleri bir zaman aralığı için kendi kişisel, somut planlarını yapacak. Programlarda seminer, workshop, interaktif uygulama ve egzersizlerden oluşan tempolu bir paylaşım gerçekleştiriliyor.

Çoklu Nesil Yönetimi - BB, X, Y, Z' semineri ise gelecekte daha başarılı sonuçlar almak için, yeni nesilleri anlamak ve çoklu nesil yönetimi konularına odaklanıyor. 27 Aralık tarihinde gerçekleşecek seminerin sonunda katılımcılara M-GEN Katılım Sertifikası ve EF'in 1 aylık online İngilizce eğitim kartı ücretsiz olarak veriliyor.

Farklı nesiller arasındaki çatışmaların moral bozukluklarına, hatalara, verimsizliklere, iş ve yetenek kayıplarına yol açtığını ifade eden Ufuk Tarhan, söz konusu çalışmanın ‘Nesil Yönetimi' konusunda farkındalık ve ipuçları kazandırdığını söylüyor. Seminere katılanların nesil algılarını değiştireceğini ve geliştireceğini ifade eden Tarhan, "Katılımcılar, çalışan, yönetici, müşteri, aile ilişkileri açısından nesil farklılıklarını fark edecek. Farklı nesillerin ne beklediğini, yeni nesillerle başarılı çalışmanın püf noktalarını keşfedecek. Yeni nesli yönetmek için neleri, nasıl yapacaklarını anlayacaklar" diye konuştu.

www.m-gen.biz

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun