Genel 23 NİSAN 2009 / 06:48

Lotusphere yeniden İstanbul’da

Lotus profesyonellerini bir araya getiren Lotusphere Comes To You 2009 İstanbul Konferansı, bu yıl 7 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek.

Lotus profesyonellerini bir araya getiren Lotusphere Comes To You 2009 İstanbul Konferansı, bu yıl 7 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek.


Her yıl Amerika’da gerçekleştirilen Konferans, bu yıl ikinci kez İstanbul’da tek günlük bir etkinlik şeklinde hayata geçirilecek. Topluluğun gücü düşündüğünüzden daha yakın temasıyla bu sene Lotus meraklılarına seslenecek olan Lotusphere Comes To You Konferansı, yerli ve yabancı birçok ismi konuk edecek.


Tümleşik iletişim ve işbirliği, iş akışı, mobil teknolojiler, portal çözümleri gibi konuların işleneceği Lotusphere’de yapılan sunumlar iş stratejilerini belirlemek isteyen profesyonellere hitap edecek. Four Seasons Hotel’de gerçekleşecek konferansın sabah saatlerinde, yerli ve yabancı çok değerli konuşmacılar yer alacak.


Etkinliğin ilk bölümünde küresel anlamda Lotus stratejilerinden, tümleşik iletişim ve işbirliğinin yanında yeni Lotus Notes ve Domino 8.5’un yeterliliklerinden bahsedilecek. Konferansın ikinci oturumunda ise Lotus ürün ve hizmetlerinin üzerinde durulacak.


Konferansın açılış konuşması IBM Lotus Ürün Yöneticisi Ülkü Ceylan tarafından gerçekleştirilirken, hemen ardından Lotusphere Orlando 2009’un en önemli noktalarını anlatacak olan IBM Tüm Ülkeler Lotus İşbirliği Çözümleri Satış Direktörü Michael Garbett söz alacak. Daha sonra IBM Orta ve Doğu Avrupa Lotus Mesajlaşma ve İşbirliği Yöneticisi Uffe Sorenson IBM’in Lotus Notes ve Domino stratejisini anlatacak. Yemeğin ardından bölünecek olan oturumlar farklı sunumlar ile akşama kadar sürecek. İstanbul’da ikinci kez gerçekleşecek olan toplantıya katılım ise tamamen ücretsiz olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun