Genel 09 EKİM 2010 / 15:37

Longlife ve Longline ürünleri Vardata standında

Vardata, Longline ve Longlife ürünleri 3. Salon D15 standında sergileniyor.

Vardata, Longline ve Longlife ürünleri 3. Salon D15 standında sergileniyor.


Vardata Bilişim Teknolojileri; fiber optik, ağ, sunucu ve dizüstü ürünlerinde Türkiye'nin önde gelen ISP, telekom şirketleri ve banka-kamu kurumlarının ihtiyaçlarını karşılayan bir şirket. 2000 yılından beri sektörde faaliyet gösteren Vardata, şirketlerin ve son kullanıcıların ellerinde bulunan ihtiyaç dışı ağ, sunucu, dizüstü ürün ve yedek parçalarını satın alarak özel bakım ve test aşamalarından geçirdikten sonra statik poşet ve özel kutularda maksimum 2 yıl garanti süresiyle hizmet veriyor.

Vardata, fuarda isim hakkını aldığı Longlife ve Longline markalı ürünleri de tanıtıyor. Longlife dizüstü bataryaları, marka bağımsız olarak her türlü dizüstü ürününe uygun. Samsung pillerinden üretilen dizüstü pilleri, fuar boyunca yüzde 20 indirimli olarak satılacak. Longline fiber ürün ağı ise marka bağımsız olarak her türlü switch ürününe uygun Gbic modüller ve fiber optik media trancieverları müşterilere sunuyor.

Vardata, Longline ve Longlife ile daha detaylı bilgilerini Vardata'nın 3. Salon D15'teki standında bulabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun