Genel 25 NİSAN 2012 / 11:15

LOGO Yazılım’ın Çözüm Günleri Etkinliği LOGOSPHERE, 21 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde!

LOGOSPHERE, 21 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu LOGO Yazılım, ilk kez düzenlediği Çözüm Günleri Logosphere ile, bilişim ve iş dünyasını aynı etkinlikte buluşturuyor. 21 Mayıs 2012 pazartesi günü, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte, LOGO platformu üzerinde geliştirilen çözümler, farklı sektörlerdeki başarılı çözüm uygulamalarından örnekler sunulacak. Etkinlikte ayrıca, Logo çözüm ortaklarının ürünlerini tanıtacağı bir fuar alanı bulunacak.

Yazılım sektörünün buluşma noktası niteliğini taşıyacak LOGOSPHERE’de, Türk ve dünya ekonomisindeki son gelişmelerle, bu gelişmelerin bilişim ve yazılım sektörüne yansımalarıyla ilgili görüşler de aktarılacak.

LOGO Yazılım, farklı ölçekteki firmalara yönelik standart iş uygulamalarından, platformuna kadar uzanan ve birbiriyle tümleşik geniş bir ürünler/çözümler yelpazesine sahip. LOGOSPHERE etkinliği ile LOGO platformu üzerinde geliştirilen farklı ürünler, müşteri ve sektöre yakından tanıtılacak.

Bundan böyle her yıl, biri İstanbul diğeri de Anadolu şehirlerinde olmak üzere, yılda iki kez gerçekleştirilmesi planlanan çözüm günlerinde LOGO dünyasında çözüm geliştiren/pazara sunanlar ile bu çözümleri talep eden firmaların da düzenli olarak bir araya getirilmesi hedefleniyor.

2012’yi dönüşüm yılı kabul eden LOGO Yazılım, şirket içi süreçlerini yeniden yapılandırarak yalın yönetim felsefesini uygulamaya başladı. Bu doğrultuda müşterilerine sunduğu değer akışına göre ürün hatlarını düzenledi.

Şirketin bu yeni yönetim anlayışın ilk somut yansıması da “j-guar” oldu. J-guar platformu içinde, kurumsal işletmelerin ihtiyaç duyabileceği tüm iş bileşenleri, standart fonksiyon kümeleri kapsamında ve modüller halinde kullanıma hazır, birbiriyle tümleşik/entegre olarak sunuluyor. Bu sayede standart iş bileşenlerini kullanarak, değiştirerek ya da tamamen yeni bileşenler, nesneler tasarlayarak, yepyeni çözümler geliştirmeye olanak sağlayan bir yazılım/çözüm geliştirme ortamı da pazara sunulmuş oluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun