Genel 01 EKİM 2012 / 11:08

LOGO Mobile uygulamalarıyla kontrol elinizde

LOGO Mobile uygulamalarıyla kontrolü elinize alın

LOGO, LOGO kurumsal kaynak yazılımları için özel olarak geliştirdiği “LOGO Mobile” ve “LOGO Mariner Mobile” adlı mobil uygulamalarını işletmelerin beğenisine sundu. LOGO’nun yeni uygulamaları sayesinde işletmeler için kritik önem taşıyan bilgiler ve raporlar, özet bilgiler halinde iPhone ve iPad üzerinden görüntülenebiliyor. Böylece herhangi bir mekana bağlı kalmadan güncel iş verilerine hızla ve kolayca ulaşmak mümkün oluyor.

LOGO’nun mobil uygulamaları Tiger Enterprise, Tiger Plus ve GO Plus yazılımından aldığı kasa ve banka toplam bakiyeleri, portföy ve müşteri çeki toplamları, satış ve sipariş durumları, stok değerleri, borç ve alacak dengesi gibi bilgileri parmaklarınızın ucuna taşıyor.

Tablet ve akıllı telefon kullanımına odaklı bir arayüze sahip olan yeni mobil yazılımların diğer yetenekleri arasında bilgilerinizin grafikler halinde gösterilmesi, verilerin yerel veya raporlanan para birimi üzerinden iletimi, istenen zaman aralığına yönelik değerlendirmelerin sağlanması ve müşterilerle video bağlantısı kurulması gibi özellikler de yer alıyor.

Detaylı bilgiyi www.logo.com.tr/tr/cozumler/urunler/logo-mobile/logo-mobile adresinde bulabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun