Genel 15 EYLÜL 2009 / 06:30

Logitech Vid Bir Milyonuncu Kullanıcısına Ulaştı!

Logitech Vid, Logitech’in görüntülü konuşmaya yönelik yenilikler serisinin en sonuncusu.

Logitech Vid, Logitech’in görüntülü konuşmaya yönelik yenilikler serisinin en sonuncusu.


Logitech, ücretsiz, hızlı ve kolay görüntülü konuşma yazılımı Logitech Vid’i piyasaya sunmasının ardından üç ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen bir milyon kayıtlı müşteri hesabına ulaştığını duyurdu. Logitech Vid, Logitech’in görüntülü konuşmaya yönelik yenilikler serisinin en sonuncusu. Vid görüntülü konuşmayı önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Ayrıca Logitech; Webcam C600, Webcam Pro 9000 ve Webcam C905 gibi ürünlerinde 720 pixel yüksek çözünürlüklü video yakalama, Carl Zeiss optikleri ve oto-odaklama (auto-focus) gibi yenilikçi özellikler kullandı. Vid bağımsız ve yerleşik webcamler’in yanı sıra PC ve Mac bilgisayarlarla da uyumlu.

www.logitech.com/Vid

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun