Genel 14 HAZİRAN 2010 / 08:43

"Logitech HD webcam ailesi" tanımaya değer

Logitech'in yeni HD webcam serisi ve Logitech Vid HD, görüntülü aramayı HD zenginliği ile sunuyor.

Logitech'in yeni HD webcam serisi ve Logitech Vid HD, görüntülü aramayı HD zenginliği ile sunuyor.


Logitech, "Logitech HD webcam ailesi"nin yanı sıra "Logitech Vid HD"yi piyasaya sundu. "Logitech HD Pro Webcam C910" 720 piksel HD görüntülü konuşma, 1080 piksel HD video kaydı, Logitech Fluid Crystal Teknolojisi, Facebook ve YouTube'a tek tıkla HD video kaydetme özellikleriyle görüntülü konuşmayı, video kaydetme ve paylaşmayı HD olarak sunuyor. Cihaz, 25 milimetre derinliğe sahip ince tasarımıyla katlanıp kolayca cepte taşınabiliyor.

Logitech HD Webcam'lerle birlikte sunulan Logitech Vid HD sayesinde ise HD görüntülü arama deneyimini tam anlamıyla yaşamak mümkün. Çünkü HD bir webcam ile HD kalitesinde görüntülü arama ancak canlı görüntüyü iki yöne de HD olarak veren bir yazılım ile mümkün.

Logitech Vid'i kullanıyorsanız, bu yazılımı Vid HD ile güncelleştirebilir ve HD özellikli webcam'lerle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek tıkla Facebook ve YouTube'a video yükleme

Logitech'in yeni HD webcam serisiyle HD video'ları Facebook veya YouTube'a yüklemeniz mümkün.Ayrıca webcam'lerle gelen Magix photo ve video düzenleme yazılımı ile videolarınızı viral olmadan önce istediğiniz şekle getirebilir, resim ve video galerileriyle de anılarınızı kolaylıkla arşivleyebilirsiniz.

Logitech'in Skype sertifikasına sahip ve Windows Live Messenger için etkinleştirilen tüm yeni webcam'leri, Skype, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, Gmail Voice ve Video Chat gibi görüntülü konuşma markalarıyla da uyumlu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun