Genel 02 KASIM 2009 / 10:50

Linksys by Cisco'dan yeni ürün

Cisco, yeni ürünü Linksys by Cisco Dual-Band Wireless-N ADSL2+ Modem Gigabit Router'ı (WAG320N) tanıttı.

Cisco, yeni ürünü Linksys by Cisco Dual-Band Wireless-N ADSL2+ Modem Gigabit Router'ı (WAG320N) tanıttı.


Yüksek hızlı internet bağlantısı sağlamak için entegre ADSL2+ modeme sahip olan cihaz, en yeni Dual-Band Wireless-N teknolojisini kullanıyor. Wireless-N teknolojisi, Wireless-G cihazlara kıyasla daha yüksek performans sunarken, Wireless-G ve -B araçlar ile tamamen uyumlu çalışıyor. Böylece, kablosuz yazdırma, dosya paylaşımı, müzik ve resim akışında üstün performans sağlıyor.

WAG320N ile birlikte gelen Türkçe Network Magic yazılımı ile ev ağları kısa sürede kurulup ürün çalışır duruma getirilebiliyor. Network Magic yazılımı, aynı zamanda, kullanıcıların bilgisayar ve diğer cihazları kolayca internete bağlamasına ve görsel anlatım ile bağlantı sorunlarını gidermesine yardımcı oluyor.

Linksys by Cisco Dual-Band Wireless-N Modem Gigabit Router, enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olan ENERGY STAR sertifikalı bir adaptör ile sunuluyor. Adaptörlerin harcadığı enerji böylece neredeyse yarı yarıya düşüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun