Genel 19 ARALIK 2008 / 11:24

Lily Allen'ı korkularından kurtarın

Parlophone, Lily Allen’ın yeni albümü “It’s Not Me, It’s You”nun tanıtımı için ana karakteri Lilly Allen olan online bir oyun hazırladı.

Parlophone, Lily Allen’ın yeni albümü “It’s Not Me, It’s You”nun tanıtımı için ana karakteri Lilly Allen olan online bir oyun hazırladı.


Parlaphone tarafından piyasaya çıkarılan oyunun adı  “Escape the Fear”. Eğlence uzmanı Matmi'nin tasarladığı oyun, albümün ilk şarkısı “The Fear”dan esinlenilerek hazırlanmış. Lily oyunda, rüyalarını gerçekleştirmek isterken artan korkularından kaçan bir müzisyeni canlandırıyor. Oyun gittikçe zorlaşan ve hızlanan 10 ayrı seviyeden oluşuyor. Oyuncular, kırmızı halıdan başlayarak Lily’i paparazzilerden, bankacılardan, alkol ve şeytani bilmecelerden kurtarmaya çalışıyor. Lily bir platformdan diğerine atlarken hızlı olmak gerekiyor.


Oyun esnasında çalan Lily Allen parçaları sayesinde, müzikle çok ilgisi olmayan bir oyuncu kitlesinin bile Lily Allen’ın yeni albümünü dinlemesi sağlanıyor. Üreticiler, oyunun online bir fenomen ile güçlü bir veritabanı birleşmesi olduğunu söylüyor. Oyunun farklı ülkelerden milyonlarca severi olacağa benziyor. Lily’nin oyuna ilham veren parçası "The Fear" 26 Ocak'ta, albümü ise 9 Şubat 2009’da müzikseverlerle buluşuyor.


Lily’i korkularından kurtarmak için elinizi çabuk tutun ve www.lilyallenmusic.com/escapethefear adresini ziyaret edin.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun