Genel 19 KASIM 2009 / 07:50

Likya Teknoloji ödülünü aldı

Ar-Ge desteklerine yönelik danışmanlık konusunda bir yıldan bu yana bir işbirliği yürüten BTnet.com.tr ve Etkin Destek, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı kapsamında 5000 TL danışmanlık hizmeti ödüllü bir de kampanya düzenlemişti.

Ar-Ge desteklerine yönelik danışmanlık konusunda bir yıldan bu yana bir işbirliği yürüten BTnet.com.tr ve Etkin Destek, CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı kapsamında 5000 TL danışmanlık hizmeti ödüllü bir de kampanya düzenlemişti.


Buna göre, fuar boyunca BTnet.com.tr ve Etkin Destek standlarındaki başvuru formlarını dolduran 100. şirket Etkin Destek’ten 5000 TL değerinde bir Ar-Ge danışmanlığı hizmeti almaya hak kazanacaktı. 100. formu dolduran şanslı şirket ise Likya Teknoloji oldu. 2008’in Ocak ayında İstanbul’da kurulan Likya Teknoloji, özellikle iş akış yönetimi konusunda yazılım geliştiren, bunun yanı sıra ETL, veri madenciliği, veri kalitesi, veri bütünleştirme ve veri toplama uygulamaları gibi konularda da hizmet veren bir yazılım firması. İnterpromedya’da, BTnet.com.tr’nin evsahipliğinde düzenlenen küçük bir ödül töreninde bir araya gelen Etkin Destek ve Likya Teknoloji yetkilileri, bu fırsatı yakalamış olmaktan duydukları mutlulukları da dile getirdiler. Likya Teknoloji adına törene katılan ve ödülü kabul eden Ender Öztaş ve Serkan Taş, Likya Teknoloji’nin kendisine büyük hedefler koyan bir yazılım şirketi olduğuna dikkat çekerken, büyük hedeflerin de ancak doğru Ar-Ge yapmaktan geçtiğini söylediler. Etkin Destek Proje Geliştirme Koordinatörü İbrahim Gedikoğlu ise genç ve dinamik şirketlerle birlikte iş yapmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, “BTnet.com.tr ile yaptığımız işbirliği sayesinde Ar-Ge destekleri konusunda şirketleri bilgilendirmeye ve cesaretlendirmeye devam ediyoruz. Likya Teknolojİ’nin kazandığı 5000 TL değerindeki danışmanlık hizmetinden en fazla verimi elde etmesi için bütün bilgi birikimimizi devreye sokacağız” şeklinde konuştu. Ar-Ge destekleri konusunda uzman olan Etkin Destek, BTnet.com.tr üzerinden gelen başvurularda, şirketlere yüzde 10’a varan indirimlerle danışmanlık hizmeti sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun