Genel 14 AĞUSTOS 2009 / 13:57

Lig TV cebe geldi

Turkcell 3G aboneleri, cepten Lig TV izleyebilecek.

Turkcell 3G aboneleri, cepten Lig TV izleyebilecek.


Turkcell 3G teknolojisiyle Lig TV'yi abonelerinin cebine getiriyor. Turkcell MobilTV uyumlu cep telefonu olan Turkcell 3G aboneleri, Lig TV paketine tüm vergiler dahil ayda 19.9 TL / 130 kontöre sahip olabiliyor. Turkcell 3G abonelerinin Lig TV izleyebilmek için önce “TV” yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndermeleri ve Turkcell MobilTV servisine erişmeleri gerekiyor.

Gelen Turkcell MobilTV linkini açtıktan sonra paket işlemleri sayfasından LigTV paketini satın alan Turkcell aboneleri takımlarının maçlarını izleyebilecek. Operatörün yeni hizmetiyle aboneler bir ay boyunca toplam 20 saat Lig TV izleyebiliyor. Paket limit aşımı ise tüm vergiler dahil dakikada 0,13 TL/1 kontörle ücretlendirilecek. Lig TV kanalı Turkcell 3G aboneleri tarafından servisi destekleyen cihazlar ile Turkcell 3G yurt içi kapsama alanında izlenebiliyor. Destekli cihaz listesine http://www.turkcell.com.tr adresinden ulaşılabilyoir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun