Genel 20 MAYIS 2010 / 08:04

Liderler "Akıllı Dünya"nın değişimini konuşacak

İş dünyasının liderleri, değişimi yönetmek ve geleceğe yön vermek için biraraya gelecek.

İş dünyasının liderleri, değişimi yönetmek ve geleceğe yön vermek için biraraya gelecek.


IBM'in iş dünyasının önde gelen liderlerini buluşturduğu konferansların İstanbul etabı, 3 Haziran 2010 Perşembe günü Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi The Seed'de düzenlenecek. Toplantıya katılacak dünyaca ünlü ekonomist ve yazar Jeremy Rifkin, yaratıcısı olduğu 'Üçüncü Sanayi Devrimi' kavramını konuklarla paylaşacak. Rifkin, yeni küresel ortamda, sürdürülebilir bir planla ekonomik kriz, enerji güvenliği ve iklim değişikliği gibi sorunların üstesinden nasıl gelinebileceği konularında görüşlerini aktaracak.

Şirketlerin geleceğine yön veren üst düzey yöneticilerin ağırlanacağı etkinlikte, iş dünyasının önde gelen liderlerinden Güler Sabancı, "Küresel Arenada Geleceğe Yön Vermek" konulu konuşmasıyla yer alacak. IBM'in "Akıllı Dünya" vizyonunun anlatılacağı toplantıda; IBM'in global başkan yardımcıları, "Geleceği Tasarlamak" oturumunda, iş dünyasına çözüm üreten dinamik çözümler hakkında konuşacaklar. IBM Türk Genel Müdürü Michel Charouk'un moderatörlüğünü yapacağı "Değişimi Yönetmek" isimli panelde ise değişen küresel ekonomideki çalışma yöntemleri, "Akıllı Dünya" vizyonu çerçevesinde değerlendirilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun