Genel 24 ARALIK 2009 / 12:36

LG, Türkiye'de büyümeye devam ediyor

LG Electronics, Türkiye'deki 11. mağazasını Akmerkez'de açtı.

LG Electronics, Türkiye'deki 11. mağazasını Akmerkez'de açtı.


Tüm dünyayı etkisi altına alan global ekonomik krize rağmen büyümeye devam eden ve 2009'da Türkiye'deki ekonomik daralmaya rağmen cirosunu 2008 yılına göre %100 artırmayı başaran LG Electronics, 2008 yılında başlattığı yeni yapılanma sürecini, açtığı yeni mağazalarıyla devam ettiriyor.

LG Electronics bu kapsamda , Türkiye'deki 11., İstanbul'daki 4. mağazasını, LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim ve Güney Kore İstanbul Başkonsolosu Hong Jungkyu'nun ev sahipliğinde düzenlediği bir etkinlikle Akmerkez'de açtı.

23 Aralık 2009 Çarşamba günü gerçekleşen açılışta bir konuşma yapan LG Electronics Türkiye Başkanı Christopher Kim; "Türkiye'deki 11. mağazamızı açmaktan son derece mutluyuz. Mağazalarımızı çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından benimsenen, global marka kimliğimizi yansıtan, dünyaya farklı açılardan baktığımızı gösteren, dinamik ve sofistike mağaza anlayışımız doğrultusunda yapılandırıyoruz. Satış noktasında geçirilen zamanların gittikçe arttığı bir dönemde, mağazalarımızın sadece stil sahibi tasarıma, akıllı teknolojilere sahip olmasını değil, aynı zamanda mükemmel müşteri deneyimi yaşatan ve vizyonumuzu yansıtan yerler olmasını sağlıyoruz. LG marka kimliğini tüketicilerimize daha iyi bir şekilde aktarabilmek için Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde LG mağazalarını hizmete açmaya devam edeceğiz. Bu satış noktalarımız, yeni marka kimliğimizi hayata geçirmemizde önemli birer araç olacak" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun