Genel 08 KASIM 2010 / 12:13

LG'nin son gözdesi kamera görünümlü telefon

LG, mevcut uygulamaların tersini gerçekleştirerek, telefon bileşenlerinin kameraya aktardı.

LG, mevcut uygulamaların tersini gerçekleştirerek, telefon bileşenlerinin kameraya aktardı.


Üreticilerin bir gün kamera bileşenlerini telefonlara aktarmaktansa, telefon bileşenlerini kameraya aktarmayı deneyecekleri belliydi. LG’nin de L-03C modeli cihazda yaptığı da bu oldu.

Japonya’da satışa çıkması beklenen kamera görünümlü cep telefonu, retro kompakt görüntüsüyle geçmişle bugün arasında bir yerde duruyor. 12,1 megpiksel algılayıcıya ve 3200’e kadar ISO aralığına sahip cihaz, Pentax 1:3-6-5,5 lensleriyle 3 kat yakınlaştırma yapabiliyor. 720 pikselde video çekimi yapan cihazda telefon özelliği, Wi-Fi, Bluetooth ve 3G bağlantıları ön plana çıkıyor.

Telefondan çok bir kamera görüntüsüne sahip cihaz Japon kültürüne uygun olarak son derece küçük boyutlarda tasarlanmış. Arka yüzü telefon olarak kullanılacak cihazın satış fiyatı şimdilik belli değil.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun