Genel 26 KASIM 2008 / 15:52

LG Formula 1’in Global Ortağı oldu

LG Electronics Formula 1 ile Global Ortaklık ve Teknoloji Ortaklığı anlaşması imzaladığını duyurdu.

LG Electronics Formula 1 ile Global Ortaklık ve Teknoloji Ortaklığı anlaşması imzaladığını duyurdu.


LG bu anlaşma ile, Formula 1’in resmi Tüketici Elektroniği, Cep Telefonu ve Veri İşlemcisi olma hakkını kazandı. Anlaşma, Ocak 2009 itibariyle başlayacak. Formula 1 Resmi Veri İşlemcisi olarak LG,  Formula 1 etkinliklerinde, veri TV grafiklerinde ve ilgili düzenlemelerde resmi canlı düzenleme servisinde yer alacak . Ayrıca Formula 1 markası ile işbirliği içinde, dünya çapında oldukça kapsamlı pazarlama hakları elde edecek.


LG Electronics Pazarlama Müdürü Dermot Boden: “Formula 1, teknolojik yenilik ve stilin en üst noktasını temsil ediyor ve bu LG Electronics markası olarak bizim de vizyonumuzu oluşturan şey. F1’in verdiği heyecan ve elektrik hiç bir sporda bu kadar yoğun bulunamıyor. Biz aynı tutku ve enerjiyi LG’de de hissediyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun