Genel 18 OCAK 2010 / 13:20

Lezzetin yeni adresinde "herkes sofraya"

İnteraktif pazarlama ajansı adinteractive, Knorr için; yemek, sofra ve mutfak kültürüne dair her şeyin bulunduğu bir site tasarladı.

İnteraktif pazarlama ajansı adinteractive, Knorr için; yemek, sofra ve mutfak kültürüne dair her şeyin bulunduğu bir site tasarladı.


Adinteractive tarafından Knorr için tasarlanan www.herkessofraya.com, yemek kültürü meraklılarına hediye gibi geldi. Sitede yemek tarifleri, mutfağa dair pratik bilgiler, sofra kültürü, 10 dakikada dünya mutfakları, mutfak sözlüğü, ölçü tablosu ve bazı tariflere ait videoların yanı sıra Hayatım Yemek adında yeni bir aylık yayın bulunuyor.

Röportajlar, Mutfak Sanatları Akademisi'nin aylık programı, Selahattin Dönmez'den sağlıklı beslenme tüyolarının yer aldığı Hayatım Yemek adlı e-dergide, kış sporları, yemek pişirirken yararlı olacak püf noktaları, mevsimsel beslenme gibi konular yer alıyor.

Üye olan herkes özel yemek tariflerinin ekleyebiliyor ve eklenen tarifleri onaylayabiliyor. Bu sayede aylık olarak en marifetli üyeler ve en popüler tarifler site aracılığıyla seçiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun