Genel 19 KASIM 2009 / 14:52

Lexmark'ın yeni yazıcı serisi hazır

Lexmark, kullanıcıların beğenisine sunduğu X200 serisiyle üstün performansı uygun fiyatla buluşturuyor.

Lexmark, kullanıcıların beğenisine sunduğu X200 serisiyle üstün performansı uygun fiyatla buluşturuyor.


Lexmark, yeni X200 yazıcı serisiyle lazer, inkjet, çok fonksiyonlu, nokta vuruşlu yazıcılar ve ilgili tüketim malzemelerini, servislerini ve çözümlerini kullanıcısına sunuyor. Seride fakslı çok fonksiyonlu ürünlerin yanı sıra ilk kez fakssız çok fonksiyonlu lazer modeli de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sınıfına göre birçok yeniliği de beraberinde getiren ürünün ön plana çıkan özelliklerinin başında 1200x1200 dpi baskı çözünürlüğüyle yüksek çözünürlükte baskı imkanı tanıması geliyor. X200 serisi, 9 saniyeden az olan ilk sayfa çıktı hızı ile bekletmeden çıktı alabiliyor. Seride 64 MB standart bellek, PCL-Post Script yazıcı dili, standart ağ arabirimi gibi özellikleri de mevcut.

Arena Bilgisayar Yazıcı Grup Müdürü Atıf Büyüksoy, "Lexmark'ın bayilere sunduğu üstün özellikli ve uygun fiyatlı ürünler oldukça ilgi görüyor. Bu özelliklerle bu fiyatlar gerçekten son kullanıcılar açısından büyük fırsat. Uzun süredir beklediğimiz, Lexmark'ın ilk fakssız çok fonksiyonlusu X203N'in ürün gamına katılması ve üstelik hem X203N'nin hem de fakslı model X204N'in network özelliklerini taşıyor olmaları, bize gelen talepleri her geçen gün arttırıyor" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun