Genel 27 AĞUSTOS 2013 / 15:31

Lenovo’nun dağıtıcısı Arena Bilgisayar oldu

Lenovo, Türkiye’de tablet satışı için Arena ile distribütörlük anlaşması imzaladı.
Tablet pazarında iddialı olduklarını söyleyen Lenova, Türkiye’de de tablet satışlarını önemsediklerini açıkladı.
Lenovo, Türkiye’de teknoloji pazarının lider tedarikçilerinden Arena Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre,  ThinkPad ile IdeaPad serisi tablet bilgisayarların distribütörlerinden biri de Arena Bilgisayar olacak.

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı, “Lenovo, yenilikçi ürünleri ve üstün teknolojisiyle bu yıl hak ettiği pazar liderliğine yükselmeyi başardı. Bu büyümede kuşkusuz, akıllı telefon ve tabletleri de içeren PC+ pazarındaki aktif rolümüzün büyük payı var” dedi. Çakmakçı, önümüzdeki dönemde, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tablet satışlarına da önem vereceklerinin altını çizdi.
ETİKETLER : arena ıdeapad lenovo thinkpad
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun