Genel 14 OCAK 2009 / 09:17

LED teknolojisi projektörleri küçültüyor, hafifletiyor

LED teknolojisi kullanan Acer K10 Pico en küçük ve en hafif projektör olarak tanımlanıyor.

LED teknolojisi kullanan Acer K10 Pico en küçük ve en hafif projektör olarak tanımlanıyor.


Acer K10 Pico Projektör ampul değişimini neredeyse tamamen ortadan kaldıracak 20 bin saatlik kullanım ömrüne sahip. Ultra taşınabilir olarak tasarlanan projektör, aynı zamanda çevre dostu bir ürün. LED ampul teknolojisi, civa veya halojen gazlar gibi tehlikeli maddeler içermiyor ve geleneksel ampuller ile karşılaştırıldığında, enerji tüketimini yüzde 30'a varan oranlarda azaltabiliyor.   


Keskinlik ve görüntü canlılığı sunan DLP teknolojisine ek olarak LED teknolojisi ile birleştirilerek üretilen projektör, bu kombine ile çok daha iyi bir renk doygunluğu ve kontrast performansı sağlıyor. Projektör 550 gram ağırlığında ve 127x122 mm boyutlarına sahip. İster 4:3 ister 16:9 ekran formatıyla SVGA çözünürlüğünde istenilen yere yansıtılabiliyor.Manuel (40 dereceye kadar dikey) ve otomatik kenar düzeltme desteği sayesinde yukarı veya aşağı doğru gösterme ayarı yapabiliyor.Acer, yeni ürününü ay sonunda tüketici ile buluşturmaya hazırlanıyor.


 


www.acer.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun