Genel 12 EKİM 2016 / 16:31

Lebib Yalkın ve İdea Teknoloji Çözümleri iş birliği meyvelerini veriyor

Lebib Yalkın ve İdea Teknoloji Çözümleri, e-Dönüşüm çalışmaları başladığından beri bu konuda piyasaya en doğru çözümleri sunabilmek için işbirliği içinde…

Geçtiğimiz günlerde bu güç birliği ilk meyvesini e-Defter Vergi Denetçisi olarak verdi. VerDE’nin sunumunu yapmak için bir araya gelen iki kurumun ortakları Cüneyt Öksüz, Mert Yalkın ve Genel Müdürler Emre İyibilir ve Hasan Berdan ürün hakkında bazı detayları paylaştılar.
G.İ.B onaylı ilk e-fatura özel entegratörü olan İdea Teknoloji Çözümleri’nin Genel Müdürü Emre İyibilir, e-Defter’i standart bir raporlama aracı olmaktan çıkarıp, herkes tarafından anlaşılabilir analizler ve raporlarla desteklenen katma değerli bir denetim çözümü üretmek için Lebib Yalkın ile birlikte uzun zaman önce yola çıktıklarını ve bu yolun sonunda ortaya çıkan VerDE ile gurur duyduklarını söylüyor. İyibilir şöyle devam ediyor;  “Yeni Nesil Vergi Denetçisi VerDE, sektörde bir ilke imza atarak, sadece teknik şartlarının yeterliliğini kontrol etmenin ötesine geçiyor. Mevzuat desteğini Lebib Yalkın’ın sağladığı VerDE ile e-deftere geçmiş tüm firmalara bir vergi denetçisinin yapabileceği kontrolleri denetçiden önce yapma imkânı sunuyoruz.”
Lebib Yalkın Genel Müdürü Hasan Berdan şunları ekledi: “Şirket olarak 63. Yılımızı yaşadığımız şu günlerde hala lider olmamızı 3 temel ilkeye sıkı sıkı sarılmamıza borçluyuz. İyi Hizmet, Çağdaş Yayımcılık Anlayışı ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti. Bu koşulları yerine getirmek için MEVBANK gibi bir çözümle zaten müşterilerimizin karşısındayız. Malum, artık iş hayatı sanal dünyada yaşanmaya başladı. Bu teknolojik dünyaya tam adaptasyon için ürünlerimizi daha dinamik şekilde müşterilerimize ulaştırmalıydık. İşte bu sebepten dolayıdır ki, bir süredir İdea Teknoloji Çözümleri ile işbirliği yapıyoruz. Vergi mevzuatını bizimle takip eden müşterilerimize böyle bir kolaylık sunmak Lebib Yalkın olarak zaten bize düşerdi.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun