Genel 03 ŞUBAT 2009 / 12:06

Kyocera mobil güçlerini birleştiriyor

Kuzey Amerika’da faaliyet gösteren Japon şirketi Kyocera International, ABD merkezli kablosuz cep telefonu gruplarını birleştiriyor.

Kuzey Amerika’da faaliyet gösteren Japon şirketi Kyocera International, ABD merkezli kablosuz cep telefonu gruplarını birleştiriyor.


Elektronik devi Kyocera, geçen Nisan ayında Sanyo Electric’i satın almıştı. Şimdi ise San Diego’daki Kyocera Wireless (KWC) ve Kaliforniya’daki Kyocera Sanyo Telecom (KSTI) birleştiriliyor. 31 Mart’ta mali yılını tamamlayacak olan Kyocera, yeniden yapılanma aşamasında KWC, KSTI ve KWC’nin Hindistan’daki şubesinde toplam 360 kişiyi işten çıkaracak.    

Şirket yetkilileri konu ile ilgili olarak: “İki cep telefonu birimi, satış, pazarlama, hizmet, gelişim ve müşteri desteği alanlarında çabalarını ve güçlerini birleştirecek. Yeniden yapılanma ve iş gücündeki azalım, Kyocera’nın mobil telefon işinde, küresel entegrasyonunun ilk adımıdır ”dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun