Genel 23 MART 2010 / 12:39

KurumsalSosyal.com'a ödül geldi

Sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com, "Outstanding Achievement" ödülüne layık görüldü.

Sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com, "Outstanding Achievement" ödülüne layık görüldü.


Kurumsal sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com, Interactive Media Awards tarafından verilen "Outstanding Achievement" ödülüne layık görüldü. Gri Creative Agency projesi olan KurumsalSosyal.com, bu yıl "Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar" kategorisinde dünya çapında verilen 12 ödülden birini almış oldu.

Sektörün en prestijli ödülleri arasında yer alan Interactive Media Awards, yüksek standartlarda planlama, uygulama ve profesyonelliği ifade etmek üzere veriliyor. Ödül alacak projelerin belirlenmesinde tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanışlılık ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler dikkate alınıyor.

KurumsalSosyal.com, kurulduğu 2006 yılının Mart ayından bu yana, Türkiye'deki kurumların sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk alalarındaki proje ve faaliyetlerini geniş kitlelerle paylaşmalarına aracılık ediyor. KurumsalSosyal.com, Türkiye'de gerçekleştirilen kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin bilinirliğini artırarak, projelerin daha fazla kişiye ulaşmasına ve konu hakkındaki farkındalığın artmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun