Genel 05 TEMMUZ 2011 / 11:10

Kurumsal hosting hizmetlerinde Teknotel ayrıcalığı başladı

Teknotel Telekom, kurumsal hosting hizmeti T-HOST’ta bir ay sürecek bir kampanya başlattı. T-HOST hizmetlerinden yararlanmak için başvuranlara bu süre boyunca alan adı kaydı ücretsiz sunulacak. İnternet, VPN/WAN, uydu, ses ve iletişim ağı altyapısı konularında faaliyet gösteren Teknotel Telekomünikasyon, kurumsal hosting hizmeti T-HOST’tan yararlanmak isteyen yeni müşterileri için bir ay boyunca alan adı kaydını ücretsiz yapacak.

Teknotel Telekomünikasyon, müşterilerinin e-posta temelli iletişimlerinin sağlıklı bir şekilde yürümesini sağlamak amacıyla Web ve e-posta hesap bilgilerinin profesyonel veri merkezi sunucularında tutulduğu kurumsal hosting hizmetleri sunuyor. T-HOST olarak adlandırılan bu hizmetler sayesinde kurumlar, Web ve e-posta hizmetleri için büyük bütçeler ve işgücü ayırmak zorunda kalmadan hizmet alıyor.

Teknotel Telekom’un Telehouse Istanbul Veri Merkezi’ndeki Linux ve Windows sunucularında barındırılan T-HOST servisleri; PHP, CGI, ASP ve ASP.NET gibi yazılım teknolojilerini ve MS Access, MSSQL, MySQL gibi veritabanlarını desteklerken, white list/black list yönetimi, 7/24 sınırsız FTP erişimi, kontrol paneli, site erişim istatistik raporlama, spamwall, virüs denetimi, Webmail arayüzü ve ücretsiz yedekleme gibi avantajları da kullanıcılarına sunuyor.

Tüm T-HOST paketleri, kontrol paneli özelliğini de kapsıyor. Böylece kullanıcılar, Web sitesi yönetimini ve e-posta ayarlarını kolayca yapabiliyor, site istatistiklerini takip edilebiliyor ve sitenin daha etkileşimli hale getirilebilmesi için gerekli düzenlemeleri zorlanmadan gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde, yetkili kişiler, Web sayfalarına erişim raporlarını İnternet üzerinden izleyebiliyor ve güncellemeler yapabiliyor.

Detaylı bilgi www.teknotel.com adresinde yer alıyor.
ETİKETLER : teknotel
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun