Genel 09 AĞUSTOS 2010 / 12:18

Kurumlarda izinsiz girişleri Bloxx önleyecek

Helyum Bilişim'in yeni ürünü olan Bloxx internette güvenliği sağlarken, yasaklanan alanlara giriş izni vermiyor

Helyum Bilişim'in yeni ürünü olan Bloxx internette güvenliği sağlarken, yasaklanan alanlara giriş izni vermiyor


İnternet güvenliği konusunda uzmanlaşmış olan Helyum Bilişim'in yeni ürünü olan Bloxx cihazı internette güvenliği sağlamanın yanı sıra, yasaklanan alanlara girişe kesinlikle izin vermiyor.

Bloxx E-posta Filtresi, sadece çöp posta (spam) filtresi özelliklerini taşımakla kalmayıp, kullanıcıların e-posta verimliliğini artırmayı ve iş harici e-postaların etkin bir şekilde yönetimini sağlıyor. E-posta sunucuları tarafından işlenen e-postaların tahminen yüzde 50'sinin işle ilgili olmadığına dikkat çeken Helyum Bilişim, bunun personelin verimliliği ve etkinliği üzerinde önemli ölçüde etkisi olabileceğini öne sürüyor. Bloxx e-posta verimliliğini arttırırken, e-posta sınıflandırma motoruyla gerçek zamanlı e-posta analizi, alanların yerel sınıflandırılması, aktif zaman periyotları, esnek politika desteği gibi araçların kullanımına da izin veriyor.

Bloxx e-posta Filtresi, e-posta tehditlerine karşı en çağdaş korumayı sağlayan ileri düzeyde zararlı yazılım önleme teknolojileri de sunuyor. Ürünün sezgisel kullanıma uygun olacak biçimde düzenlenmiş kullanıcı arayüzü, filtre fonksiyonlarının herhangi bir web tarayıcı üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırılmasına ve yönetimine izin veriyor.