Genel 09 ŞUBAT 2010 / 10:01

Kriz sonrasında işletmeler için yeniden yapılanma

BIC Behrendt International Consulting'in Microsoft işbirliği ile düzenleyeceği seminerler başlıyor.

BIC Behrendt International Consulting'in Microsoft işbirliği ile düzenleyeceği seminerler başlıyor.


BIC Behrendt International Consulting, Microsoft işbirliği ile "Kriz Sonrasında İşletmeler İçin Yeniden Yapılanma" başlığı altında üç ayrı seminer düzenliyor. 18 Şubat Perşembe günü Microsoft İstanbul Ofisi'nde gerçekleştirilecek ilk seminerde şirketlerin doğru analizler yapabilmeleri için "Yönetim Muhasebesi" başlığı altında sunumlar ve vaka analizleri gerçekleştirilecek.

BIC Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt'in de konuşmacı olarak katılacağı seminerde kriz sonrasında şirketleri yeniden yapılandırmanın yolları ve bunu yapmış firmaların başarı örnekleri paylaşılacak. Katılımın ücretsiz olduğu seminerlerin ilkinde konuşmacılar yönetim muhasebesi ana başlığı altında sunumlarını ve vaka analizlerini gerçekleştirecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun