Genel 10 KASIM 2009 / 14:18

Koyuncu Elektronik Samsung'tan memnun

Koyuncu Elektronik, Türkiye yazıcı pazarındaki stratejilerini ve Samsung yazıcıları büyük bir toplantıyla tanıttı.

Koyuncu Elektronik, Türkiye yazıcı pazarındaki stratejilerini ve Samsung yazıcıları büyük bir toplantıyla tanıttı.


Bilişim ürünleri satış kanallarından üst düzey yöneticilerin katıldığı tanıtım toplantısı Kıbrıs Mercure Otel'de yapıldı. Samsung yazıcıların Türkiye'deki tek dağıtıcısı Koyuncu Elektronik tarafından düzenlenen organizasyonda geride kalan dönemlerin analizi yapılırken gelecek planları anlatıldı.

Toplantıda Koyuncu Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Koyuncu 2008-2009 yıllarında yaşanan global kriz, Bilişim Teknolojileri alanında dağıtım kanallarındaki ürünlerde ve pazarlama stratejilerindeki değişimlerle alakalı düşüncelerini dile getirdi. Sürdürülebilir karlılık ve uzmanlaşmanın önemine değinen Kenan Koyuncu, 2000 yılından bu yana Samsung ile olan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek büyüyen pazarda Koyuncu-Samsung iş ortaklığının büyük başarılara imza attığını ve atmaya devam edeceğini belirtti.

Toplantı sırasında 2008-2009 yılında kendi alanlarında en başarılı iş ortaklarına başarı ödülleri verildi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun