Genel 10 MART 2010 / 17:21

Koşarken eğlenin, eğlenirken koşun

Voit 930 koşu bandı ile spor yaparken tek dokunuşla televizyon izleyebilir ya da gösterge tablosunu takip edebilirsiniz.

Voit 930 koşu bandı ile spor yaparken tek dokunuşla televizyon izleyebilir ya da gösterge tablosunu takip edebilirsiniz.


Voit 930 koşu bandı hem spor yapmanıza, tek dokunuşla televizyon izleyip yine tek dokunuşla göstergenizi kontrol etmenize olanak tanıyor. Voit 930 koşu bandı Cushion Deck teknolojisi sayesinde zeminde oluşan titreşimleri emiyor ve konforlu bir antrenman ortamı sağlıyor. Tehlike anında otomatik durma özelliğine sahip olan koşu bandı, kendinizi güvende hissedebileceğiniz teknolojik özelliklere sahip.

Voit 930 koşu bandı ayrıntılı satış noktaları için www.interspor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun