Genel 05 NİSAN 2010 / 09:19

Konyalı sanayici yalın felsefeyi öğrenecek

Netsis ve Yalın Enstitü Derneği, "Düzleşen Dünya ve Yalın Konferansı"nda Konyalı sanayicileri bir araya getiriyor.

Netsis ve Yalın Enstitü Derneği, "Düzleşen Dünya ve Yalın Konferansı"nda Konyalı sanayicileri bir araya getiriyor.


Netsis ve Yalın Enstitü Derneği tarafından Konya Sanayi Odası'nın desteğiyle düzenlenen "Düzleşen Dünya ve Yalın Konferansı" 8 Nisan'da gerçekleştirilecek. Japon otomobil üreticisi Toyota ile dünyanın önde gelen birçok firmasının benimsediği yalın düşünce, sağladığı avantajlarla Konya iş dünyasına tanıtılacak.

Netsis ve Yalın Enstitü Derneği iş birliğinde, Konya Sanayi Odası'nın desteğiyle gerçekleştirilecek konferansta, giderek çetinleşen rekabet şartlarında yalın düşüncenin önerdiği çözüm yolları ele alınacak. Uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren şirketlerin üretim süreçleri ile üretkenlik ve kapasite kullanım yeteneklerinde önemli artışlara yol açan yalın düşünce sistemini Konyalı iş adamlarına tanıtacak konferansta, tüm sektörlerde tasarrufa bağlı olarak karlılığı artıran yalın düşünce yaklaşımı irdelenecek.

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahir Şahin tarafından açılış konuşmasının yapılacağı konferansta, yalın düşünce sisteminin işletmelere sağladığı katkıları aktarmak üzere Yalın Enstitü Derneği Kurucusu Yalçın İpbüken ve Netsis'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ihlamur da kürsüye çıkacak. Konuşmaların ardından geçilecek soru cevap bölümünde katılımcılar merak ettikleri sorulara yanıt bulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun