Genel 15 MART 2010 / 10:54

Kontör dönemi bitiyor TL dönemi başlıyor

Avea, başlattığı kampanyayla faturasız abonelerine 10 TL değerinde iletişim hizmeti hediye ediyor.

Avea, başlattığı kampanyayla faturasız abonelerine 10 TL değerinde iletişim hizmeti hediye ediyor.


Avea, başlattığı Faturasız Yükleme Kampanyası kapsamında yeni sisteme kayıt olan faturasız hat abonelerine 10 TL değerinde iletişim hizmetini ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. 31 Mart 2010 tarihine kadar KAYIT yazıp 2630'a SMS gönderip veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kaydolup, tek seferde 150 ve üzeri kontör yükleyen faturasız Avea aboneleri Nisan ayında bir ay boyunca kullanabilecekleri 10 TL değerinde iletişim hizmeti kazanacak. Kazanılan 10 TL, her yöne yapılacak görüşmelerde, SMS gönderiminde, veri tüketiminde, katma değerli servislerin kullanımında, uluslararasına yapılacak çağrılarda kullanılabilecek.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan, "Fiyat ve güvenilirlik arasındaki ilişkide tüketicilere daha fazla şeffaflık sunduğu için kontörden TL'ye geçiş uygulamasının faydalı olacağını düşünüyoruz. Avea olarak müşterilerimize bu yeni döneme geçişimizin şerefine 10 TL değerinde bir iletişim fırsatı kazandıracak bir kampanya sunmaktan mutluyuz" açıklamasını yaptı.

Yeni sisteme göre bundan böyle faturasız cep telefonu hatlarına ön ödeme miktarı kontör olarak değil, TL olarak yüklenecek. Böylece abone hangi hizmet için ne kadar ödeme yaptığını daha kolay takip etme şansına kavuşacak.