Genel 09 EYLÜL 2009 / 07:49

Konica Minolta'dan yeni model

Konica Minolta'nın ilk renkli A4 MFP cihazı "bizhub C20", düşük gürültü seviyesi ve düşük enerji tüketimi ile sayfa başı birim maliyetlerini azaltıyor.

Konica Minolta'nın ilk renkli A4 MFP cihazı "bizhub C20", düşük gürültü seviyesi ve düşük enerji tüketimi ile sayfa başı birim maliyetlerini azaltıyor.


Fotokopi, tarama, yazıcı ve faks fonksiyonlarına standart olarak sahip olan bizhub C20, A4 hepsi bir arada sistemleri tercih eden küçük ve orta ölçekli ofisleri hedefliyor. bizhub C20, bir A3 MFP'nin taşıdığı bütün fonksiyonları kullanıcılarına birarada sunuyor.

Cihazın standart özellikleri arasında dakikada 24 sayfa renkli ve siyah&beyaz kopya/baskı hızı, 250 yaprak kapasiteli kâğıt çekmecesi, fotokopi ve yazdırma için otomatik çift ünitesi gibi özellikler yer alıyor. bizhub C20'nin ağ tarayıcısıyla 600x600 dpi çözünürlükte renkli olarak taranan dokümanlar e-posta, FTP, bilgisayar üzerindeki paylaşıma açık bir klasör ve USB flash bellek üzerinden dağıtılabiliyor. Aynı zamanda ağ TWAIN tarama yapılabiliyor.

Standart Super G3 faks fonksiyonu ile bizhub C20, dokümanları 33,6 Kbit/s hızında faks olarak gönderebiliyor ve alabiliyor.

Barındırdığı 500 MHz işlemci ve standart 256 MB olarak gelen ve maksimum 768 MB'a kadar yükseltilebilen belleği ile güçlü kapasiteye sahip bizhub C20'de, Konica Minolta tescilli özel Simitri HD toneri kullanılıyor.

bizhub C20 renk ve görüntü kalitesinin yanında sınıfındaki uygun sayfa başı birim maliyetleri, daha az enerji tüketimi ve düşük gürültü seviyesi ile kullanıcıların aradığı tüm özellikleri bir arada sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun