Genel 07 NİSAN 2010 / 06:48

Koç.net ile Fillo'dan iş ortaklığı

Müşterilerine lojistik hizmeti veren Fillo, Koç.net'in dağıtımlarını üstlendi.

Müşterilerine lojistik hizmeti veren Fillo, Koç.net'in dağıtımlarını üstlendi.


Lojistik hizmeti sunan Fillo, alternatif telekom operatörü Koç.net'in ayda 100 binin üzerindeki fatura ve modem dağıtım hizmetini sunacak.

Fillo, Koç.net'in faturalarını imzalı ve imzasız hizmet modelleriyle alıcılarına ulaştıracak. Modem dağıtımda ise Koç.net'e ait modemler Fillo'nun şube ya da acentelerinde stoklanacak.

Fillo Genel Müdürü Serkan Akbudak, "Koç.net, farklı satış kanallarından satışı gerçekleştirdikten sonra alıcıya ait bilgileri ortak kullandığımız programa kaydediyor, böylece bu bilgiler anında şubelerimize ulaşıyor. Fillo şubeleri ise bu bilgiler doğrultusunda aynı gün alıcılarla iletişim kurarak randevu talebinde bulunuyor, alıcı ile mutabık kalınan tarih ve saatte alıcıya modem teslim edilerek sözleşme imzalatılıyor. İmzalatılan sözleşmelerin birer örneği dağıtım elemanımız tarafından geri alınarak genel müdürlüğümüze gönderiliyor. Genel müdürlükte toplanan sözleşmeler günlük olarak Koç.net'e teslim ediliyor. Stok takibinden sözleşme imzalatılmasına kadar tüm işler, online şekilde takip ediliyor ve karşılıklı anlaşılan servis seviyesine göre gerçekleştiriliyor. Tüm hizmetler yine online olarak raporlanıyor." diyerek işleyiş hakkında bilgi verdi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun