Genel 16 MART 2010 / 09:16

Koç.net depremzedeleri unutmadı

Koç.net depremzede abonelerinin Şubat ayı faturalarını kendilerine yansıtmayacak.

Koç.net depremzede abonelerinin Şubat ayı faturalarını kendilerine yansıtmayacak.


Koç.net, Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde meydana gelen depremin ardından, depremden en çok zarar gören ilçelerde ikamet eden BiRi abonelerinin Şubat ayı faturalarını tahsil etmeme kararı aldıklarını duyurdu. Koç.net, depremden etkilenen yakın ilçelerdeki abonelerinin fatura ödeme tarihlerini ise bir ay erteledi.

Koç.net Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Harun Tiftikçi, yaptığı açıklamada; internet servis sağlayıcıları arasında bu konuda harekete geçen Koç.net'in, her türlü koşulda abonelerinin yanında olduğunu belirtti. Tiftikçi, Koç.net altyapısının depremden hiçbir şekilde zarar görmediğini ve bölgedeki abonelerine hızlı ve kesintisiz hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun