Genel 28 TEMMUZ 2010 / 12:30

KOBİ'lere özel yazıcılar tanıtıldı

OKI, KOBİ'ler için ürettiği renkli A4 yazıcı serilerle fark yaratmayı hedefliyor.

OKI, KOBİ'ler için ürettiği renkli A4 yazıcı serilerle fark yaratmayı hedefliyor.


KOBİ'lerin hızlı, uygun maliyetli ve kaliteli ofis içi baskı ihtiyacı artıyor. Bu tür işletmelerin daha az baskı ihtiyacı da olsa, maliyet ve kalite endişesi onları daha iyisine sahip olmaya zorluyor. OKI bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek yeni modellerinin tanıtımını yaptı.

Yeni renkli yazıcılar OKI'nin tek geçişli LED teknolojisi ve gelişmiş bir mimari ile üretildi. C300 ve C500 serilerinde dakikada 30 sayfa siyah beyaz, 26 sayfa renkli baskı yapma, yazıcı çalışmaya başladığında ilk renkli baskıyı 9 saniyede alma, ve serinin tüm modellerinde kağıdı çift taraflı kullanma (Dubleks baskı) gibi özellikler standart olarak sunuluyor.

OKI, mevcut lazer yazıcılarında istedikleri renkli baskı kalitesini bulamayan kullanıcıların da C300 ve C500 serisi ile yüksek kaliteli renkli baskıya ulaşacaklarını düşünüyor. C300 ile C500 serilerinde sadece baskı hızında farklılık görülüyor. C300 serisi dakikada 24 siyah beyaz, 22 renkli baskı yapabilirken, C500 serisi dakika 30 siyah beyaz, 26 renkli baskı hızına çıkabiliyor.

Yazıcılar, kolay değiştirilebilir ayrı görüntü drum ünitesi ve toner kartuşu ile daha uzun drum kullanım ömrü vaat ediyor. Aynı zamanda C300 ve C500 serileri çevreye katkı sağlayan özellikler de sunuyor. Yüksek baskı hızı ile KOBİ'lerin işlerini en kısa sürede bitirebiliyor. Akıllı ECO modu sayesinde kısa işleri otomatik olarak yüksek hızla tamamlayarak enerji tüketimini azaltıyor. Serinin C530dn modeli ise uyku modunda sadece 1.1 watt harcama yapıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun